Fundacja Animals

Fundacja Animals, to pierwsza polska fundacja przeciwdziałająca znęcaniu się nad zwierzętami. Od ponad 10 lat prowadzimy również zwierzęce adopcje w Warszawie

OVERVIEW

The web page fundacja-animals.org presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have downloaded five pages inside the web page fundacja-animals.org and found six websites interfacing with fundacja-animals.org. We were able to find three contacts and locations for fundacja-animals.org to help you connect with them. We were able to find three public network sites enjoyed by this website. The web page fundacja-animals.org has been online for six hundred and forty-six weeks, eighteen days, fifteen hours, and three minutes.
Addresses
Online Since
Feb 2012

FUNDACJA-ANIMALS.ORG TRAFFIC

The web page fundacja-animals.org is seeing variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacja-animals.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-animals.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-animals.org

FUNDACJA-ANIMALS.ORG HISTORY

The web page fundacja-animals.org was first recorded on February 17, 2012. It is now six hundred and forty-six weeks, eighteen days, fifteen hours, and three minutes young.
REGISTERED
February

WEBPAGE LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO FUNDACJA-ANIMALS.ORG

WHAT DOES FUNDACJA-ANIMALS.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-animals.org Mobile Screenshot of fundacja-animals.org Tablet Screenshot of fundacja-animals.org

Via Praga, Anna Szypnicka

Igor Pietkiewicz

Zwyciezcow 12

Celestynow, 05-816

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

home.pl

Administracja Sieci home.pl

Plac Rodla 9

Szczecin, NA, 70-419

FUNDACJA-ANIMALS.ORG SERVER

Our crawlers diagnosed that a lone root page on fundacja-animals.org took three thousand nine hundred and sixty-two milliseconds to download. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
79.96.59.167

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We found that this domain is operating the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Fundacja Animals

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page had the following in the homepage, "30 1020 1097 0000 7802 0118 8085." I saw that the web page stated " Sterylizacja jako metoda walki z bezdomnością." They also said " Dodano Styczeń 26, 2018. Dodano Czerwiec 26, 2017. Dodano Styczeń 6, 2018. Saba została odebrana z łańcuchowej patologi z piątką maluszków . Dzieciaki mają już domki Osamotniona czeka smutna w boksie, aż i jej ktoś podaruje ciepły kąt, otoczy troską i miłością. Dodano Styczeń 6, 2018. Dodano Styczeń 6, 2018. Jest w wieku 1,5 roku, bardzo wycofany i lękliwy! Ul Obozowa 7024,." The meta header had fundacja as the first optimized keyword. This keyword is followed by animals, fundacja animals, and adopcje zwierząt which isn't as important as fundacja. The other words fundacja-animals.org uses is fundacja warszawa. psy do adopcji is included and will not be seen by search parsers.

SEE SIMILAR WEB PAGES

Fundacja Arka Bydgoszcz

Sprawozdanie merytoryczne fundacji za 2014r. Moje dobre i złe dni. Uśmiech dobry na wszystko 1. Uśmiech dobry na wszystko 2. Nagrody za uśmiech i pasję. Moje dobre i złe dni.

Fundacja Arka pomoc uzależnionym, leczenie uzależnień, jak wyjść z uzależnienia

Program Adaptacji Społecznej w Zgierzu. Świetlica Środowiskowa Przystań w Zgierzu. Została założona przez grupę osób, które swoje życie zawodowe związały z pracą z ludźmi uzależnionymi. Prowadzimy stacjonarny ośrodek leczenia uzależnień, dwa hostele dla osób, które ukończyły leczenie, program terapii ulicznej.

Fundacja AST - Fundacja AST

Pilnie poszukujemy domu tymczasowego dla Tesi. Szuka kogoś, kto ją pokocha. Dołączyła do naszych podopiecznych Delikatna stafficzka Equity szuka kogoś, kto ja pokocha. Swoje nowe domy mają Pyza. Przeprowadziła się do domu tymczasowego w Warszawie.

Boksery w Potrzebie

Fundacyjne historie oraz co warto wiedzieć. Z ilu liter składa się słowo bokser? Argus wciąż czeka na dom. Axel ma guz na serduszku. Nikon walczy o życie! Furia zbiera na operację. Xavi, nie taki diabeł straszny.